Cariere

Cariere

Vino alături de noi pentru a face parte dintr-o echipă tânără, dinamică și plină de entuziasm.

Îți oferim un mediu de lucru atractiv într-o companie de anvergură și aflată într-o continuă dezvoltare.

Acum ai posibilitatea de a începe o nouă carieră în cadrul companiei noastre.

Îți oferim condiții foarte bune de muncă, training specializat și șansa de a învăța o nouă meserie în cadrul domeniului nostru de activitate.

Beginning of the project

Locuri de muncă disponibile

INGINER MENTENANTA

Candidatul Ideal

– Studii tehnice superioare profil electric/electrotehnic/automatizari industrial
– Experiență de minimum 2 ani de într-o functie similara in cadrul unei companii de productie
– Cunoștinte tehnice de automatizare/ electronică/ mecanică/instalații;
– Gandire analitica si sintetica
– Atentie la detalii
– Capacitate mare de organizare a propriilor activitati, de planificare si prioritizare a task-urilor in functie de nevoile companiei
– Abilități de comunicare, organizare, planificare și lucru în echipă;
– Capacitatea de a rezolva probleme si de a implementa solutii alternative
– Capacitate de analiză, sinteză și rezolvare a problemelor;
– Capacitatea de a-și asuma responsabilități

Descrierea jobului

– Urmăreste funcționarea corectă a mașinilor din punct de vedere tehnic;
– Asigura reglarea și repararea echipamentelor și ia măsurile necesare pentru ca echipamentul să funcționeze în parametrii prescrisi;
– Participă la toate activitățile de reparații accidentale și planificate;
– Se asigura de buna executie a tuturor lucrarilor de care raspunde;
– Monitorizează nevoia de piese de schimb a mașinilor și demareaza procesul de achizitie, respectand strategia de piese de schimb;
– Colaborează cu departamentele de: productie, planificare si logistica pentru actiunile de mentenanta si pentru instalarea echipamentelor noi, fiind functie suport pentru acestea;
– Colaboreaza cu restul departamentelor pentru orice solicitare de natura tehnica, achizitii sau financiara;
– Localizează și diagnostichează defecțiunile echipamentelor sau a sistemelor care ar putea întrerupe funcționarea echipamentului;
– Respectă prescripțiile tehnice și procedurile interne;
– Menține echipamentul la nivelul de operare al parametrilor prescrisi în conformitate cu strategia de întreținere;
– Este responsabil de buna functionarea in parametrii optimi a: utilajelor de productie si cele conexe productiei

Se ofera

– Pachet salarial atractiv
– Mediu de lucru tanar si dinamic
– Conditii moderne de muncaActivitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal

TE AȘTEPTĂM LA SEDIUL NOSTRU DIN PALOTA, între orele 08.00-16.00, str. Câmpului nr. 1A sau la telefon 0259 433 907

COORDONATOR TRANSPORT

– Organizat, atent la detalii, rezistent la stres, ordonat, punctual
– Abilitati de comunicare
– Capacitate mare de organizare a propriilor activitati, de planificare si prioritizare a task-urilor
– Limba engleza nivel avansat, cunoasterea si altor limbi straine constituie avantaj

– Se ocupa de planificarea rutelor interne sau externe pentru livrarea marfii firmei
– Listeaza centralizatoarele aferente fiecarei incarcari
– Verifica disponibilitatea accesoriilor in depozit si pregatirea acestora pentru livrare
– Supervizeaza si tine legatura cu angajatii din depozit referitor la eventualele problemele privind scanarea/incarcarea produselor.
– Tine legatura cu sefii de zona pentru rezolvarea eventualelor probleme aparute la incarcare
– Tine legatura cu clientii din toata tara si rezolva problemele communicate de acestia in cel mai scurt timp posibil.

Angajam URGENT Manipulanti marfa

Responsabilitati:
-manipularea tamplariei PVC conform instructiunilor de lucru;

Cerinte:
-Studii medii/scoala profesionala;
-Perseverenta, seriozitate si responsabilitate;
-Capacitatea de a lucra in echipa

Se ofera:
Salariu net 2.600 lei (in mana) pentru incepatori, fara experienta in domeniu
Bonus de prezenta 200 lei net (in mana)
-Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi
-Al 13-lea salar platit in 4 transe anuale
-Experienta in domeniu constituie avantaj la stabilirea salariului de baza
-Prime de Sărbători
-Asigurare medicala
-Bonus de recomandare a unui nou coleg
-Se asigura transport
-Mediu de lucru tanar si dinamic

Echipa de suport

Trimiteți un mesaj